שמי אורן אור ביטון, כתבתי ספר חושפני, תוצר של תחקיר עומק על הפרעת ה- PTSD. אינני לבד, אנשים רבים סובלים מהפרעה פוסט טראומטית. חלקם בעקבות אירוע בודד, אחרים כתוצאה מאירוע מתמשך. יש אף שאינם מודעים לקשר בין הסבל לבין האירועים שהובילו אליו. המסע של חיי מהיום בו התגייסתי לצהל כלוחם ומפקד ביחידת המסתערבים, ועד היום.
 
כתבתי ספר מטלטל כי הבנתי כמה חשוב לשתף בדרכי ההתמודדות. כתבתי לאחר שגיליתי שזו הפרעה היכולה להתרחש בכל גיל, לנשים וגברים כאחד, לבעלי רקעים שונים ונסיבות שונות. כתבתי כי אני סבור שאין טיפול ממשי היכול להחזיר את הזמן לאחור.
אני לא קורבן של המערכת, אין בי כעס, ואין בי אכזבה. חלמתי חלומות, חוויתי הזיות, לאחר ביצוע משימות מורכבות, ונותרו בי פצעים שלא יגלידו לעולם. האבחנה הקלינית - PTSD - כפי שהרופאים מכנים אותה -  גורמת סבל נוראי לי ולמשפחתי אבל אינני מוותר, גם הודות לתמיכת אשתי וחבריי הקרובים, העומדים לצדי בכל זמן ובכל מצב קשה ככל שיהיה.  
ההחלטה שלי הייתה להיחשף לציבור בעולם כולו במטרה להגביר את המודעות באמצעות קריאה, בתקווה שהספר שכתבתי יוביל להכרה מהסביבה, לסובלנות, להבנה.
 
כאן באתר הבית של "חבית נפץ" תוכלו לצפות בהתרחשויות שתועדו בתמונות ובקטעי ודאו , לקרוא את הסיפורים שלי ושל חבריי ליחידה ולהבין יותר על ה – PTSD . לדעת שההתמודדות היומיומית קשה מנשוא ומאתגרת לכולנו אבל יש מוצא . אני בחרתי להמשיך בכל כוחי כדי לעבור את המכשולים הרבים ואת הקשיים הפיזיים והנפשיים ולהיות מסוגל לנהל חיים שלמים תוך שמירה על שפיות . אתם מוזמנים להיכנס לפורום ולהעלות שאלות וסיפורים שלכם כדי שכל מי שזקוק לקצת תמיכה, יוכל לקבל את מרב המידע למעוניינים ברכישת עותק של הספר ( שיצא לאור בקרוב)  "חבית נפץ" ניתן להזמין דרך האתר בהנחה של 10% 

אודות אורן אור ביטון

 
כל הזכויות שמורות לאורן אור ביטון  - חבית נפץ
Facebook